Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: Sağlam'ın başarılı olmasını istiyorum

Teknik direktör Mustafa Denizli, bugün bazı basın organlarında Beşiktaş Kulübü ile görüştüğü yönünde çıkan haberlerin gerçekle hiçbir şekilde ilgisi olamadığını açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mustafa Denizli, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, "Bugün medyada şahsımla ilgili çıkan spekülatif haberlerin gerçekle hiçbir şekilde ilgisi yoktur. Bu tür haberler, hem çok sevdiğim Ertuğrul kardeşimi, hem çok sevdiğim Beşiktaş Kulübü ile camiasını, hem de şahsımı zor duruma sokmaktadır. Bu uydurma haberlere bazılarının yorum yapması da herkesi zorda bırakmaktadır" dedi.

Mustafa Denizli, bu açıklamayı özellikle Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesine yaparak, Beşiktaş camiasının gerçekleri bilmesini istediğini vurguladı ve şöyle devam etti:
"Benim tek dileğim Beşiktaş'ın, özellikle de Ertuğrul Sağlam'ın çok başarılı olmasıdır. Bu tür yalan haberler beni fazlasıyla üzmekte ve rahatsız etmektedir. Kamuoyunun ve spor camiasının bu yalan haberlere itibar etmemesini, prim vermemesini özellikle rica ediyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz