« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli oylaması

Sarı lacivertli takımda, teknik direktör Mustafa Denizli'nin kaderi bugün belli oluyor. Denizli'nin istifasını bekleyen yönetim, aksi durumda çeşitli alternatifleri tartışarak, oylama yapacak. Ama son sözü tam yetki alan başkan Aziz Yıldırım söyleyecek...

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME

TARİHİ TOPLANTI

Fenerbahçe'de tarihi gün. Sarı lacivertli kulübün yönetim kurulu bu akşam teknik direktör Mustafa Denizli'yi tartışacak. Diyarbakırspor maçı sonrası taraftarın istifaya davet ettiği, yönetimin ise görevi bırakmasını beklediği Denizli için bu akşam karar verilecek. Başkan Aziz Yıldırım ve arkadaşları ‘‘Ya tamam, ya devam’’ diyecek.

HARAKETLİ GÜN

Sarı lacivertli camiada dün de hareketli saatler yaşandı. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetici arkadaşları iki gün boyunca biraraya geldiler ve Denizli ile devam kararının, ligin geleceği açısından neler getirebileceğini tartıştı. Yönetimin tam yetki verdiği Yıldırım son sözünü söyleyecek ve tarihi kararını verecek.

ÇETİN GÜNDEMDE

Sezon başından bu yana teknik heyete destek veren istikrardan yana tutum sergileyen Fenerbahçe yönetim kurulu öncelikle Denizli'nin istifasını bekleyecek. Eğer Denizli görevi bırakmaz ise sezon sonuna kadar devam kararı oylanacak ve görevine son verilmesi durumunda, öncelikle Antrenör Oğuz Çetin'e tam yetki verilmesi gündeme gelecek.

KOPMA NOKTASI

Diyarbakırspor maçından sonra evine kapanan ve telefonunu kapatarak dış dünya ile bağlantısını kesen Mustafa Denizli'nin istifayı ciddi ciddi düşündüğü öğrenildi. Daha önce ‘‘Kolay kolay pes etmem’’ diyen tecrübeli çalıştırıcının hiç bir yöneticiyle konuşmadığı, bir hayli yıprandığı ve kopma noktasına geldiği sızan haberler arasında.

YANAL İDDİASI

Ankaragücü'nin genç çalıştırıcısının en güçlü aday olduğu iddia edildi...

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları sürerken Ersun Yanal'ın ismi ağırlık kazandı. Başkan Aziz Yıldırım'ın Ankaragücü'nün başarılı teknik direktörü Ersun Yanal'ı göreve getirmek istediği sızan haberler arasında. Yönetimin Denizli ile yolunu ayırması durumunda takımı sezon sonuna kadar yerli bir teknik adama teslim etmesi ağırlık kazandı. Bu akşam yapılacak toplantıda en güçlü aday olarak Ersun Yanal'ın tartışılacağı öğrenildi.

FENERBAHÇE YÖNETİMİNE YAYLIM ATEŞ

Fenerbahçeliler Birleşik Grup Derneği'nden yönetime ve Mustafa Denizli'ye yaylım ateşi. Dün yapılan yazılı açıklamada, gerçekleri görmemek için başlarını kuma gömenlerin, gerçekler ortaya çıkınca da gereğini yapma cesaretini gösteremediği belirtilerek, ‘‘Mustafa Denizli‘nin birazcık kendisine ve camiaya saygısı varsa, hiç vatik kaybetmeden istifa etmelidir. Aksi taktirde bir daha Kadıköy‘e alışveriş yapmaya dahi gelemeyecek duruma düşmek üzeredir‘‘ denildi.

UTANIYORUZ BAŞKAN

F.Bahçe'nin 3 yıldızı Yusuf Şimşek, Ümit Özat ve Ceyhun Eriş, yönetimin tatil öncesi dağıttığı transfer taksitini almaya gitmedi.

Duygulandılar

Fenerbahçe'de kötü gidişe rağmen futbolcuların transfer taksitleri zamanında ödeniyor. Diyarbakırspor maçından sonra tatile çıkan sarı lacivertlilere tatil öncesi transfer taksitleri ödendi. Başkan Aziz Yıldırım'ın bu jesti bazı futbolcuları duygulandırdı.

Bunu haketmedik

Yusuf Şimşek, Ümit Özat ve Ceyhun Eriş, kulübe gidip parasını almadı. 3 futbolcunun ‘‘Başkanım utanıyoruz. Biz bunu haketmedik. Sizlerin bu yaklaşımına layık olmak için çok çalışmalıyız’’ dediği, bu yüzden tatil öncesinde kulübe gidip parasını almadığı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler