« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli’nin jesti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik Direktör Mustafa Denizli dün yapılması gereken çift idmanı iptal ederek Milli Takımı öğleden sonra dinlenmeleri için İstanbul'a getirdi.

<ı>Motivasyon önemli

Bir haftadır kampta bulunan A Milli Futbol Takım'da Teknik Direktör Mustafa Denizli dün yapılması gereken çift idmanı, futbolcuları motive edebilmek için iptal etti. Denizli, takımı da öğleden sonra İstanbul'a getirerek Princess Otel'de kampa aldı.

<ı>Tayfun iyileşti

Denizli, milli takıma futbolcuların idman olarak hazır geldiğini belirterek, kendisinin taktik ve motivasyon olarak futbolcuları K.İrlanda maçına hazırladığını söyledi. Tayfun ve Hakan Şükür'ün iyileşmesi ile Denizli'yi sevindirdi.

<ı>Hazırlıklar tamam

Teknik Direktör Mustafa Denizli, bütün hazırlıkların tamamlandığını belirterek, ‘‘Sakat futbolcuların tamamen iyileşmesi bizi memnun etti. Taraftarımızın da desteği ile K.İrlanda'yı yenip elemelere iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz’’ dedi.

Mustafa Denizli ile 23. maç

75 yıllık tarihinde 35 farklı antrenör tarafından çalıştırılan A Milli Futbol Takımımızda Mustafa Denizli, 22 maçta görev yaptı. Ayyıldızlı ekibimiz, 1986-87 ve 1996-98 olmak üzere iki ayrı dönemde çalışan Mustafa Denizli yönetiminde 6 galibiyet, 5 beraberlik, 11 yenilgi aldı. 32 gol atarken, 41 gol yedi.Bunları da Beğenebilirsiniz