« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli keşfetti Bilic parlattı

Beşiktaş’ın altyapı sorumlusu Sinan Vardar yıldız adayı için Küçükçekmece Kulübü Başkanı Ahmet Kurşun’la, Yemen Ekşioğlu ve Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın da olduğu 2 saatlik bir görüşme yaptı ve genç oyuncu siyah beyazlı formayı giydi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ bir taraftan sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle zor anlar yaşarken, diğer taraftan da bunu fırsata çeviriyor. Bu fırsatların en önemlisi de Atınç Nukan oldu. Ersan ve Sivok’un sakatlıkları sonrasında Bilic’in kendisine şans verdiği genç oyuncu, futboluyla beğeni topladı. Hırvat hoca da Atınç’ın performansı sonrasında stoper transferini rafa kaldırdıklarını belirtip, yıldız adayına ek moral verdi.
Peki, Atınç’ın yıldızı nasıl parladı? Küçükçekmecespor’da oynarken dikkatleri üzerine çeken Atınç, G.Saray, Bursa ve F.Bahçe’nin de kendisini istemesine karşın Beşiktaş’ı seçti.

BAYRAKTAR’IN RAPORU ETKİLİ OLDU

ONU ilk keşfeden Mustafa Denizli oldu. Genç takımları yakından takip eden Haluk Duranoğlu’nun raporları sonrasında Denizli, genç oyuncunun hemen transfer edilmesini istedi. Beşiktaş’ın altyapı sorumlusu Sinan Vardar bu oyuncu için Küçükçekmece Başkanı Ahmet Kurşun ile, Yemen Ekşioğlu ve Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın da olduğu 2 saatlik bir görüşme yaptı. 200 bin lira istenen Atınç için yapılan uzun pazarlıklar sonucunda 10 bin TL’ye anlaşıldı.
Genç oyuncuyu ilk olarak Denizli A Takım’a aldı. Denizli sonrası kaybolan yıldız adayını Bilic tekrar hayata döndürdü. Atınç gösterdiği performansla değerini 350 bin Euro’ya çıkardı.


Bunları da Beğenebilirsiniz