DENİZLİ HABERLERİ

Denizli Kamu-sen’de Görev Değişimi

IHA
08.07.2015 - 12:25Son Güncelleme :

TÜRKİYE KAMU-SEN DENİZLİ İL TEMSİLCİĞİNE RAYİF KURŞUNLUOĞLU GETİRİLDİ.

IHA

Türkiye Kamu Sen Denizli İl Temsilciliği’ne, Türk Sağlık Sen (TSS) Denizli Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu getirildi.
Üç yıldır Kamu-Sen Denizli İl Temsilciliği görevini yürüten Türk Eğitim Sen (TES) Şube Başkanı Turgay Demirtaş, görevini TSS Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu’na devretti.
TES Denizli Şube Başkanı Turgay Demirtaş, yaptığı açıklamada, “Kamu Sen İl Temsilciğim süresince kamuoyunda ve tüm kurumlarda tüm memurların, emeklilerin, dara düşmüş herkesin sesi olmaya çalıştım. Yapılan yanlışları dile getirirken ilkem, kurumlarımızı yıpratmaktan çok hukuksuzluk yapılmasına, adam kayırmaya engel olmak olmuştur. Hep makamların kişilere göre değil, yazılı kurallara göre, hukuka göre doldurulması ve kurumların da hukuk kurallarına göre yönetilmesini savunmaya çalıştım. Elbette ki bu süreçte çeşitli engellemelerle mücadele etmek zorunda da kaldım. Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliği bir bayrak yarışıdır. Şimdi ise bayrak nöbetini Türk Sağlık Sen Denizli Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu’na devrediyorum” dedi.
Görevi devralan TSS Denizli Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu da, ‘’Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği görevini 3 yıldır omuzlayan Turgay Demirtaş başkanıma çalışma ve fedakarlığından dolayı teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Bugün itibariyle bayrağı devraldım. Turgay başkanımın ve diğer sendika şube başkanı ve il temsilcisi arkadaşlarımın destekleriyle bayrağı daha yukarılara taşıma azim ve kararlığındayız. Turgay başkanımın da belirttiği gibi bugüne kadar hiç kimseye yandaş ve payanda olmadık, bundan sonra da olmayacağız. Biz, ideolojisi kamu çalışanlarının sorunları olan bir sivil toplum kuruluşuyuz’’dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizli Kamu-sen’de Görev Değişimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizli Kamu-sen’de Görev Değişimi haberi güncellenecektir.

  DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Kasım 2017, Cuma
  • İmsak
   05:59
  • Guneş
   07:39
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   15:41
  • Akşam
   17:59
  • Yatsı
   19:28
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı