« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli:İzmir zor deplasman

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, hafta sonu Göztepe ile deplasmanda yapacakları maçla ilgili olarak yaptığı Samandıra Tesisleri'nde idman öncesi düzenlediği basın toplantısında, İzmir'de oynamanın çok zor olacağını belirterek, "Yara almadan İstanbul'a dönmek istiyoruz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizli, takım olarak iyi bir seri yakaladıklarını ve bunu sürdürmek amacında olduklarını vurgulayarak, "Göztepe lige iyi bir başlangıç yaptı ve bu görüntüsünü sürdürüyor. İki takım için de çok zor bir maç olacak. Biz yolumuza devam etmek istiyoruz" diye konuştu.
  
SAKATLAR DÜŞÜNDÜRÜYOR
  
Sakat futbolcularının yokluğunun çalışma programlarını aksattığını söyleyen Denizli, "Ancak büyük takımlar bunları sorun etmemeli" dedi.

OKTAY GÖZBEBEĞİ

Sakat sakat oynayan Oktay'la ilgili olarak da, "Oktay'ın fıtık sorunu var. Kendisine değişik bir program uyguluyoruz. Ayrıca sakat olduğu bölgeyi korumak için yaptığı koşular, farklı ağrılara neden oluyor. Devre sonuna kadar Oktay'ı en iyi şekilde kullanmak zorundayız." dedi.
  
Fenerbahçe'nin zorlu bir maç trafiği içine girdiğini belirten Denizli, "Göztepe, Altay ve Beşiktaş ile oynayacağız. Fenerbahçe'nin bu maçlardan en az hasarla çıkması gerekiyor. Takım olarak elimizden geleni yapacağız".


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler