« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli imzayı attı

Ertuğrul Sağlam'ın istifasından sonra teknik direktör arayışlarına giren Beşiktaş, bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray'ı da çalıştıran Mustafa Denizli ile 1 yıllık sözleşmeye imzaladı.

Tecrübeli teknik adam imza töreninde yaptığı açıklamada bir konuya dikkat çekti ve şöyle konuştu: "Yönetim bana 2 yıllık sözleşme teklif etti ama ben bugüne kadar hep tek yıllık sözleşmeler yaptım; şimdi de öyle olmasını istedim ve tek yıllık sözleşme oldu" dedi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Mustafa Denizli'nin kariyeri

Demirören'in 5. teknik direktörü Denizli

Denizli, Kartal'ın 48. teknik direktörü

Mustafa Denizli resmen Beşiktaş'ta / Video

Önce Demirören konuştu:

"Beşiktaş'ta aş ve iş verdiği kişi hakkında konuşulmaz.

Ben Ertuğrul Sağlam'a teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum. Ama Beşiktaş başkanı çok kötü bir sonuç aldığı zaman istediği kişiyle konuşur ve karar alır.

Ben şunu söylemek istiyorum. Denizli'yle ilgili yaptığım açıklama Bursaspor maçından önceydi ve hocamızı korumak için böyle bir konuşma yaptım. Denizli ile ilgili yaptığım açıklamalar o günün şartlarında doğru ve inandığım bir açıklamaydı...  "

Denizli'nin açıklamaları:

"Bugün heyecan duyuyorum. Atmosferin güzel olduğnu gördüm. Güzel olması için çalışma yapmamız gerektiğini gördüm...

Yıldırım Demirören'in benimle ilgili daha önceden yaptığı açıklama da doğrudur ama önemli değil... Önemli olan birbirimizi tanımamız ve bilmemizdir...

Ayrıca Fenerbahçe ve Galatasaray'la ilgili olarak da söyleyeceğim bir şeyler var... O günlerim de saygındır ve değerlidir... Ama ben çocukken büyük Beşiktaşlı'ydım. Belki bu camiaya sporcu olarak gelemedim ama bugün teknik kadronun başına gelmem benim açımdan hayatım boyunca alabileceğim en önemli davetlerden biriydi. Ama en önemlisi bende yarattığı heyacandı... Burada benden neler beklendiğini biliyorum. Yönetimle, teknik kadromuzla daha da önemlisi bizi sahada temsil edecek futbolcularımla ne yapabileceğimizi yarından itibaren konuşacağız. Beşiktaş'a Allah'ın yardımcı olmasını diliyorum.  "

SERGEN'İ İSTEDİM

"Sergen'i teknik kadromda düşünmüştüm... Bu konuyu Demirören'e açtım... Gayet olumlu karşıladılar... Ama Sergen'in antrenörlük lisansıyla ilgili bir sorun çıktı ve bu yüzden yanımızda yer alamayacak"

SİNAN ENGİN KONUSU

"Sinan Engin'e teklifte bulundum ama kendisi; 'Ben zihnen biraz yoruldum ve müsade ederseniz ben bu göreve olmak istemiyorum' dedi. Ben birkaç defa tekrarladım ama Sinan'ın fikrini değiştiremeyeceğimi gördüm. Kendisine kulübe yaptığı hizmetler için kulübüm ve kendi adıma teşekkür ettim." 

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler