« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli:"Hedefin 3 puan gerisindeyiz"

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Mustafa Denizli, Bursamaçına, ligin ilk yarısı için belirledikleri hedeflerin gerçekleşeceğine inanarak çıktıklarını, ancak hiç beklemedikleri bir puan kaybı yaşadıklarını söyledi.

Denizli, Holiday Inn Otel’de düzenlediği basın toplantısında, sezon öncesi belirledikleri hedefin 3 puan gerisinde kaldıklarını, ama bunun da çok önemli olmadığını ifade etti.

İlk yarı itibariyle hem kendi içlerinde yaşadıkları sorunların hem de fikstürün getirdiği zorlukların aleyhlerine sonuçlanmadığını, ligi bir bütün olarak değerlendirdiklerini belirten Denizli, "Sezon öncesi ilk yarı itibariyle kayıp puanlarımızın 12 olacağını düşünüyorduk. Ligdeki her takım düşündüğünden fazla puan kaybetmiştir. Bizim kaybımız da hedefimizin 3 puan üstünde. Bu da telafi edilebilecek düzeyde“ dedi.

Denizli, Fenerbahçe’nin deplasman fobisi yaşadığına dair eleştirelere katılmadığını da kaydederek, „Bursaspor karşısında 2-0 öne geçtiğimizde Şükrü Saracoğlu Stadı’nda değildik. Bu maçta iki farklı öne geçtikten sonra oyunu koparabileceğimiz pozisyonlar yakaladık. Ancak bunları değerlendiremedik“ diye konuştu.


İLGİLİ HABER
13:15Fener, Kupa'da teselli arıyor

Bunları da Beğenebilirsiniz