« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli futbolcularına sahip çıktı

Beşiktaş'ın dün akşam oynadığı ve golsüz berabere kaldığı Gençlerbirliği maçının ardından, bugün teknik direktör Mustafa Denizli, öğle saatlerinde yapılan antrenman sonrası futbolcuları ile toplantı gerçekleştirdi.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Denizli, özellikle futbolcularına bu sezon kendilerine yapılan eleştirilere kulak tıkamalarını ve her geçen gün daha iyi olacaklarını söylediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adam toplantıda, oyun olarak ilerleyen haftalarda gelişme kaydedeceklerini ve futbolcularının ise kendilerine yapılan her eleştiriyi ciddiye almamaları gerektiğini söyledi.

Denizli yapılan toplantıda futbolcularının arkasında durduğunu gösterirken, sözlerini şu cümlelerle bitirdiği belirtildi.

DENİZLİ'DEN FUTBOLCULARINA: "SİZİ GEÇEN SENE DE ELEŞTİRİYORLARDI AMA SONUNDA ŞAMPİYON OLDUK VE HERKESE GEREKLİ CEVABI VERDİK"

"Siz geçtiğimiz sezon iki kupa kazanan bir takımın futbolcularısınız. Öncelikle bu özelliğinizi unutmayın. Sahada tek yapmanız gereken şampiyon gibi oynamanız. Bu güç sizde var ve en kısa sürede bu seviyeye geleceğinizi biliyorum. Ancak sizi bugünden eleştirenlere kulak asarsanız kaybeden siz olursunuz. Bizi eleştirenler geçen senede aynı söylemlerde bulunuyorlardı. Sonunda siz şampiyon olarak bu eleştirilere yanıt verdiniz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler