« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: Elbet kaleci bulunur

Rüştü belinden, Hakan ise elinden sakat. Denizli, her ikisinin de fedakarlık yapabilecek duruma gelirse oynayacağını, aksi halde kaleyi genç Korcan’ın koruyacağını söyledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta yaklaşan Fenerbahçe derbisi öncesi kaleci krizi yaşanıyor. Siyah beyazlılarda hem Rüştü hem de Hakan’ın sakatlıkları devam ederken, teknik direktör Mustafa Denizli, ‘’İkisi de fedakarlık yapma durumunda olurlarsa yaparlar, olmazsa derbide Korcan oynar’’ diye konuştu.
Dün BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman sırasında konuşan Denizli, son haftalarda başarılı maçlar çıkaran Hakan’ın sakatlığının belinde sorun yaşayan Rüştü’ye oranla daha ciddi olduğunu belirterek, ‘’Bir kalecinin en önemli uzvu olan elleriyle ilgili sakatlığı var. Her ikisinin de durumlarına bakacağız’’ dedi.
Korcan hazırlanıyor
Mustafa Denizli ayrıca, Çek Milli Takımı’ndan sakat dönen Sivok’un durumunun da önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını kaydederken, takımla antrenmanlara başlayan Matias Delgado’nun hazır olmasının ise 2 ayı bulacağını belirtti.
Öte yandan siyah beyazlıların dünkü çalışmasında kaleci antrenörü Zafer Öğer, 3 numaralı file bekçisiyken 1 numara durumuna gelen genç Korcan Çelikay ile özel olarak ilgilendi. Bunun dışında A2 takımının kalecisi Umut Kaya da A takımla birlikte çalıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz