DENİZLİ HABERLERİ

Denizli’de Milli Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

IHA
27.02.2015 - 10:40Son Güncelleme :

DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ MAHMUT OĞUZ,DENİZLİ MERKEZİNDE MESLEKİ EĞİTİM VEREN OKUL-KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli merkezinde mesleki eğitim veren okul ve kurum müdürleri ile bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürü Azmi Koçoğlu ve mesleki okul ve kurum müdürleri katıldı. Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, "Mesleki eğitime devam eden öğrencilerimizin topluma kazandırılması ve ülkeye faydalı birer birey olarak yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Mesleki eğitimde amacımız ara eleman değil, aranan nitelikli elaman yetiştirmektir. İş çevreleri ve sivil toplum kuruluşları ile yaptığımız toplantılarda bunları dile getiriyoruz" dedi.
"Çocuklarımızı vatan, bayrak ve ana-baba sevgisi ile yetiştirirken mesleklerini en iyi şekilde icra edebilen birer birey olarak topluma kazandırmalısınız" diyen Oğuz, "Bu konuda sizlere sonuna kadar güveniyorum. Ben ve ekibimle okullarımıza rehberlik amaçlı ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sahadaki eğitim adına uygulanan güzellikleri ve sorunları yerinde görme imkanı buluyoruz. Eğitim adına yapmış olduğunu özverili çalışmalardan dolayı sizlere ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizli’de Milli Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 10 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizli’de Milli Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı