DENİZLİ HABERLERİ

Denizli’de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

IHA
01.10.2015 - 11:45Son Güncelleme :

DENİZLİ'DE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

IHA

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, ilçe milli eğitim müdürleri ile bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ve 19 ilçe millî eğitim müdürü ile İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen’in katıldığı toplantıda ‘Özel Öğretim Kurumları ile ilgili işlemler’ ve ‘Eğitim Öğretim Faaliyetleri ve Güvenlik Tedbirleri’ konuları üzerinde Millî Eğitim Bakanlığınca yayımlanan genelge ve yazılar üzerinde duruldu.
Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Kurban Bayramının öncesinde Ankara’da Millî Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı’nın başkanlığında müsteşar ve genel müdürlerimiz ile 81 il milli eğitim müdürünün katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Bakanımızın eğitim çalışmaları konularında vermiş olduğu direktifleri ve bakanlık bürokratları tarafından yapılan sunumlardaki; yeni eğitim öğretim yılında özel öğretim kurumları ve işleyişi, 2016 yılı bütçe ve yatırım faaliyetleri, yönetici ve öğretmen atama işlemleri ile hayat boyu öğrenme faaliyetleri konularında sizlere bilgilendirme yapmak istedim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizli’de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 11 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizli’de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı