« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: Çok fazla üzülecek bir şey değil

Turkcell Süper Lig'in 15. hafta açılış maçında evinde Diyarbakırspor'la berabere kalarak liderlik fırsatını kaçıran Beşiktaş'ın teknik direktörü Mustafa Denizli karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Diyarbakırspor'un muhteşem bir direnç gösterdiğini savunan Denizli, "Gol pozisyonu yakalamadık mı? Yakaladık. Dört tane gol pozisyonunu kalecinin üstüne vurduk. Bir takım baskı altında bu kadar direnç gösterir, bir takım da bu kadar gol atmak için ısrar ederse burada devreye yetenekli futbolcular girer. Yetenekli oyuncularımız var ama olmayınca olmuyor. Hatta ikinci yarı atağa çıkan Diyarbakır gol bile atabilirdi. O zaman farklı bir tablo çıkardı ortaya. Bir an evvel gol atma telaşı bazı hataları da beraberinde getiriyor." dedi.

Yoğun tempoda oyuncuların yorgun olduğunu ve bu yüzden kadroyu dönüşümlü olarak kullanmaya çalıştığını kaydeden tecrübeli teknik adam sözlerine şöyle devam etti:  "Gol atamazsan zorlanıyorsun. Biz de bunun örneklerini yaşadık bugün. Futbolculara söyleyecek bir şey yok. Onlar çok iyi mücadele ettiler. Dediğim gibi gol atamayaınca telaş yapıyorsun. Bu akşam alınan 1 puan kazancımız mı oldu yoksa 2 puan kaybımız mı oldu ilerleyen günlerde anlayacağız. Çok fazla üzülecek bir şey değil. Gayet tabii üzülüyoruz ama çok fazla üzerinde durulacak bir şey değil çünkü bu üzüntümüzü telafi edecek maçlar var önümüzde."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler