Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: Bizim acelemiz yok

Beşiktaş'ın evinde Antalyaspor'u 2-0 mağlup ettği maçın ardından siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Mustafa Denizli açıklamalarda bulundu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Maçtan sonra konuşan tecrübeli teknik adam, "Sıkıntıyı her türlü yaşıyoruz. Lig başladığından beri yaşıyoruz. Şampiyonun lige başlaması biraz dramatik oldu. Bu bizim adımıza üzücüydü. Oyunun son yarım saatinde taraftarımızın önünde oynasaydık çok daha keyifli bir maç olurdu.Çok keyifli bir 3 puan ve net bir galibiyet aldık. Bu haftayı böyle geçirmek bizim adımıza sevindirici." dedi.

Kartalın Brezilyalı yıldızı Bobo'nun performansına da değinen Denizli, "Bobo'daki düşüş bulunduğu bölge yüzünden. Bunu bilinçli olarak ben yaptım. Çünkü elimizde olan şartlar bunu gerektirdi. Bobo'nun çok iyi oynadığını söyleyemem ama benim gözümde Bobo bugün benim istediğimi yapan Bobo'ydu." şeklinde konuştu.

BİZİM ACELEMİZ YOK

Beşiktaş'ın liderliğe çıkacağını savunan Mustafa Denizli şöyle devam etti: "Bugün kazandık ve oyunun son bölümünde çok iyi oynadık. Bunu daha uzun bir süreye yaymamız lazım. Bizim acelemiz yok. Biz yavaş yavaş liderliğe çıkarız ve buna da alışığız."

Batuhan'ın durumuna da değinen tecrübeli teknik adam, "Batuhan benim için bişey söylemez ve ben futbolcumla medya aracılığıyla konuşmam. Batuhan bu kadroda benim isteğimle yer almaz. Batuhan kendi isteği ve hırsıyla kadroda yer bulur. Batuhan neticede bizim evladımız." dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz