« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli Beşiktaş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

20. hafta tek maçla başlıyor

SON haftalarda aldığı galibiyetlerle taraftarlarına umut veren lig ikincisi Beşiktaş, 20. haftanın açılış maçında Denizlispor ile deplasmanda karşı karşıya geliyor. Denizli Atatürk Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Oğuz Sarvan yönetecek. Denizlispor'da Kemal kırmızı kart cezalısı, Beşiktaş'ta ise Ertuğrul sakat.

DENİZLİSPOR

Süleyman (Aydın)

El Saka

Ümit

Sylla

Ali Tandoğan

Muhammet

Bülent Akın

Yusuf

Serkan (Yousef)

Veysel

Donev

BEŞİKTAŞ

Fevzi

Schaefer

Rahim

Halilagiç

Yasin (Ersen)

Mehmet

Tayfur

Bayram

Münch

Nihat

Ahmet

Gençlerle geliyoruz

Bunların yapılması için genç beyinlere ihtiyaç vardır. Biz de bu yükü taşıyacak genç, yetenekli insanlardan oluşan bir kadro kuruyoruz. Ve bu kadro ile göreve talibiz. Yönetim kurulu listemizi hazırlamaya devam ediyoruz. Mart ayı içinde yönetim kurulu listesini açıklayacağız. Amacımız, camiadaki düzeni ve huzuru bozmadan, seviyeli, Beşiktaş'a yakışır ve örnek bir hizmet yarışına girmek.’’

Denizli maçına ekstra prim

BEŞİKTAŞ'ta Denizlispor maçının galibiyet primi 1 milyar 200 milyon liradan 1.5 milyar liraya çıkarıldı. Beşiktaş Yöneticisi Latif Ayaz, siyah beyazlı takımın son dönemde çok iyi bir atmosfer yakaladığını ve yönetimin başarı için maddi manevi tüm imkanları seferber ettiğini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler