« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli Belediyespor telafi peşinde

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'un kulüp başkanı Rüşan Uzunoğlu, Bayrampaşa maçından alınan mağlubiyeti, Anadolu Selçukluspor karşılaşmasıyla telafi etmek istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Denizli Belediyespor Kulüp Başkanı Rüşan Uzunoğlu, yaptığı açıklamada, 23 Eylül Pazar günü deplasmanda oynayacakları Anadolu Selçukluspor maçında takıma güvendiğini ifade etti.

Uzunoğlu, Bayrampaşa mağlubiyetindeki hataları gidermeye çalıştıklarını belirterek şöyle devam etti: “Bayrampaşa deplasmanında güzel bir oyun çıkartığımıza inanıyorum. Fakat stoper oyuncumuz Hasan Demir'in penaltıya neden olması ve ardından da kırmızı kart görmesi takımda moral eksikliğine neden oldu. Hedefimiz Anadolu Selçukluspor deplasmanından galibiyetle ayrılmak. Futbol öyle bir spor ki galibiyet beklerken mağlup da olunabilir. Fakat gönlümüzden geçen farklı bir galibiyetle ayrılmaktır. Bayrampaşa maçından alınan mağlubiyeti, Anadolu Selçukluspor karşılaşmasıyla telafi etmek istiyoruz.”

Uzunoğlu, kadroda kart cezalısı ve sol dizinde ağrı olan Hasan Demir ile Hüseyin Ateş'in yer almayacağını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler