« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: 'Bazen olmuyor'

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Diyarbakırspor karşısında kazanmak için her şeyi denediklerini, ama galip gelemediklerini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Denizli, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, puan kaybetmenin akıllarındaki bir sonuç olmadığını vurgulayarak, "Ama puan ve maç kazanmak için ürettiklerini, sonuca çevirmelisin. Bu akşam, bu konuda bir haylı eksikliğimiz vardı. Bu tip savunma yapan, direnen takımlara gol bulamazsanız, zorlanırsınız. 4-5 net gol pozisyonu bulduk. Bunun için mahir ayaklara ihtiyaç var. Futbolcularım böyle, ama bazen olmuyor" şeklinde konuştu.

KAZANILAN BİR PUAN MI, KAYBEDİLEN İKİ PUAN MI?

Topun önünde kalarak hücüm etmeyi denediklerini, bunun da kendi lehlerine olmadığını kaydeden Denizli, "Bu akşamın, bizim için kazanılan bir puan mı, kaybedilen iki puan mı olduğunu yarın, öbür gün anlayacağız" dedi.

Denizli, çok yorucu ve zorluk derecesi yüksek maçlardan geldiklerini ifade ederek, "Takımımı mazur görecek nedenler var. Her şeyi denedik, olmadı. Olmayınca üzüldük, ama bu üzüntümüz az mı, çok mu olur, hafta bitince göreceğiz" ifadelerini kullandı.

TARAFTARIN NİHAT'A TEPKİ GÖSTERMEMESİ LAZIM

Denizli, oyundan çıkarken taraftarların tepki gösterdiği Nihat kahveci ile ilgili bir soruyu, "Nihat'ın kendisinden, taraftarın da ondan beklentisi büyük. Taraftarın ona tepki göstermemesi lazım. Bazen çok doğru işler yaptı" diye yanıtladı.

Diyarbakırspor'un bu gece büyük bir direnç gösterdiğini vurgulayan Denizli, "Her şeylerini ortaya koydular. Deplasman takımının oyundan süre almasını normal karşılamak lazım. Onlar hak ettiği puanı alarak dönüyor" diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz