Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: 3 maçı da alacağız

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, 2-1'lik Manisaspor mağlubiyetinden sonra yaptığı açıklamada, müsabakaya düşündükleri gibi başlayamadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

A.A.
SON GÜNCELLEME

“Bu görüntümüzle buradan galibiyetle ayrılmamız zordu. İki maçtır Manisaspor'un sert oyununa karşılık veremiyoruz. Özellikle defansta yaptığımız hatalar sonucu etkiledi. 8 puanın bir üst tura çıkmaya yeteceği grupta, 9 puana mahkum olduk. Önümüzdeki 3 maçı da kazanıp, yolumuza devam edeceğiz”

Denizli, bir gazetecinin kaleci Rüştü'nün yokluğunu hatırlatması üzerine, “Çok fazla konuşmanın gereği olmaz. Genç kaleci zaman zaman heyecanlanıyor, olabilir. Kaleci, oyun içinde her zaman, her zaman hata yapabilir. Ancak bugünkü müsabaka hatayla kaybettiğimiz bir maç değil” dedi.

(A) Milli Takım'a teknik direktör arayışlarının hatırlatılması üzerine Denizli, “Milli takım hakkında benim bir şey söylemem doğru olmaz. Bunun karar vericileri benim dışımda. Bu bir tercih meselesidir. İnce eleyip sık dokunacaktır” dedi.

Denizli, kendisine bu yönde bir teklif gelmesi halinde ne yapacağına ise “Şu anda biz kendi işimizleyiz” diye cevap verdi.

Takımda ikinci yarı öncesinde sayısal olarak indirime gideceklerini açıkladıklarını hatırlatan Denizli, “İstanbul'a döndükten sonra hepsini
değerlendireceğiz. Önümüzde yaklaşık 10 günlük süreç var. En sağlıklı kararlar neyse onu vereceğiz. Kadromuzu sayısal olarak biraz indireceğimizi söylemiştik. Bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

Denizli, Holosko'nun Manisaspor'a kiralanacağı yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine, “Bana ulaşan herhangi bir düşünce yok” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler