Denizciler Almanya, turizmciler Hollanda’ya çıkartma yaptı

Hürriyet Haber
22.01.2015 - 10:31 | Son Güncelleme:

Hollanda’nın Utrecht şehrinde gerçekleştirilen dünyanın dört bir yanından binlerce turizmciyi ağırlayan Utrecht Turizm Fuarı’na Antalya’dan yoğun katılım oldu.

Hollanda’nın Utrecht şehrinde düzenlenen fuara 146 ülkeden tur operatörleri, oteller ve seyahat acentelerinin yöneticileri katıldı. 14-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen fuara, Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED), Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (TUROB), Akdeniz Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) gibi turizm meslek örgütleride katıldı.

Türkiye standında birçok otel, tatil köyü, seyahat acentelerinin yanı sıra Hollanda’dan Antalya’ya direk turist getiren tur operatörleri katıldı. İrili ufaklı standlar Türkiye genel standı içinde dünya ile buluştu. Antalya’dan da Utrecht fuarına turizmciler akın akın gitti. En kalabalık ülke olarak Türkiye, fuara damgasını vurdu.

Denizciler Almanya, turizmciler Hollanda’ya çıkartma yaptı

DENİZCİLER DÜSSELDORF’TA

Almanya’nın Düsseldorf şehrin ise 46’ncı Uluslararası Düsseldorf Boat Show’a ev sanipliği yaptı. Antalya Deniz Ticaret Odası koordinasyonunda 300 metrekare yatçılık bölümü ile 80 metrekare olan dalış bölümü tıklım tıklım doldu.

17-25 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen bot fuarının, Türkiye standı organizasyonunu Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu gerçekleştirdi. Antalya, İzmir, Muğla, İstanbul gibi şehirlerden de katılımcılar Antalya heyeti ile birlikte Düsseldorf’ta yerini aldı.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı