« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizci'den sert cıkış

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili futbolcuları azarlayan Ali Kemal Denizci, ‘‘Ne yazık ki, sizde Trabzonspor formasının ağırlığını hissedecek sorumluluğu göremiyorum. Yazıklar olsun. Bari Galatasaray maçında kendinizi affettirin’’ dedi.

Herkesi azarladı

Trabzonspor'un Ç.Dardanelspor'a yenilmesi, ardından da Altay ile berabere kalarak iki haftada 5 puan kaybetmesi Teknik Direktörü Ali Kemal Denizci'yi de çileden çıkardı. Denizci, futbolcularına ceza idmanı yaptırırken, çalışma öncesindeki toplantıda da herkesi azarladı.

Yazıklar olsun

Denizci'nin, futbolculara, ‘‘Ne yazık ki sizde Trabzonspor formasının ağırlığını hissedecek sorumluluğu göremiyorum. Yazıklar olsun. Bari Galatasaray maçını kazanarak kendinizi affettirin’’ dediği öğrenildi. Bordo mavililere bundan sonra sertleşeceğini belirten Denizci tepkisini şöyle dile getirdi:

Forma göremezsiniz

‘‘Sizlere çok müsamahakar davrandım. Sevgiyle, güler yüzle yaklaştım. Fakat bu disiplinsiz davranmanızı, sorumluluklarınızı unutturmayı gerektirmez. Gerekirse çok sert olurum. Her şeyi göze alır, bir çoğunuzun bir daha forma yüzü görmemenizi de sağlarım. Şunu bilin ki, bugün ortaya koyduğunuz performansın karşılığını sezon sonunda aynen alacaksınız.’’Bunları da Beğenebilirsiniz