« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizci'den 12 ilke

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü, futbolcularını Altay maçına hazırlarken dünkü idmanda başarının anahtarlarını sıraladı, ilkelerini 12 madde halinde açıkladı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ali Kemal Denizci, oyuncularına futbolda başarının 12 anahtarını anlattı. Denizci 12 ilkeyi şöyle sıraladı: 1- Kendinize ve arkadaşlarınıza saygı duyun, 2- Kollektif hareket etmeyi öğrenin, 3- Çok çalışın, 4- Dürüst olun, 5- Kendinize güvenin, 6- Disiplinden vazgeçmeyin.

7- Asla şımarmayın, 8- Trabzonlu olun, 9- Sistemden vazgeçmeyin, 10- Tarihten ders alın, 11- Şampiyonluğa inanın, 12- İşiniz futbol olsun. Denizci, bu hafta oynayacakları Altay maçının çok kritik bir karşılaşma olduğunu belirterek futbolcularının dikkatini çekti. Denizci, Altay'ın çok zor bir takım olduğuna işaret etti.

Trabzon Teknik Direktörü şöyle konuştu: ‘‘Dardanel maçında iyi oynadınız. Fakat futbolun adaleti bu maçta ne yazık ki yoktu. Önümüzdeki 7 maçtan 21 puan çıkarmanız gerektiğinin bilinciyle hareket edin. İçinize kapanmayın, korkuyu aşın. Tüm gücümüzle Altay maçına hazırlanmalıyız. Başka hiçbir şey düşünmeyin.’’

Bordo mavililer dün yapılan taktik maçında, Osman, Okan, Hüseyin, Gökhan, Selahattin, Tolunay, Abdullah, Ünal, Camarauli ve Hami tertibiyle oynayan A takım, Hami (2), Camaruli, Selahattin ve Hüseyin'in golleriyle maçı 5-0 kazandı. KaleciNihat, sinirli haraketlerle dikkati çekti.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler