« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizci işbaşı yaptı

Adnan SUNGUR
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da teknik direktörlükten istifa eden Yılmaz Vural dün kentten ayrılırken, antrenörlüğe getirilen Ali Kemal Denizci görevine başladı.

Trabzonspor Teknik Direktörlüğü'nden ayrılan Yılmaz Vural, dün Trabzon'dan ayrıldı. Vural, sabah geldiği tesislerde eşyalarını topladı ve tüm personelle vedalaştı. Genel Menajer Özkan Sümer, Trabzonspor'da bir yeniden yapılanma operasyonu başlattıklarını belirterek, ''Ali Kemal Denizci'nin de aralarında bulunduğu bir antrenör grubu, teknik direktöre yardımcılıktan çok kulübe, teknik kadro oluşturma çabasında olacak. Teknik direktör görevinden ayrıldığı zaman, yardımcısı pozisyonundaki bu kişiler göreve devam edecektir.'' dedi. Bu arada Antrenör Ali Kemal Denizci, dün takımın ilk çalışmasına çıktı. Trabzonspor, genç takımla yaptığı maçı 7-2 kazandı. Golleri Hasan (3), Selahattin, Osman, Orhan ve İskender kaydetti.

Ogün'e iki maç ceza

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Samsun-Trabzon maçından sonra hakeme hakaret eden Ogün'e 2 maç ceza verdi. Kurul, Küçükköysporlu Murat'a da 6 ay ceza verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz