BAYBURT HABERLERİ

Denizbank "Kentsel Ve Köysel Dönüşüm"deki Yeni Fırsatları Anlattı

IHA
02.07.2015 - 12:50Son Güncelleme :

DENİZBANK BAYBURT ŞUBE MÜDÜRÜ AHMET TARHAN, BANKANIN KENTSEL VE KÖYSEL DÖNÜŞÜM ALANLARINDA SUNDUĞU SEKTÖRDE FARKLILIK YARATAN HİZMETLERİNİ ANLATTI.

IHA

DenizBank Bayburt Şube Müdürü Ahmet Tarhan, bankanın kentsel ve köysel dönüşüm alanlarında sunduğu sektörde farklılık yaratan hizmetlerini anlattı.
Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi hizmetleri ile sektöründe farklılaşmayı hedefleyen DenizBank, ticari sorumluluklarının yanı sıra taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde kentsel ve köysel dönüşümde de çalışmalar gerçekleştiriyor.
Bu kapsamda gazetemizin sorularını yanıtlayan Bayburt Şube Müdürü Ahmet Tarhan, gerek deprem felaketinin ardından 6306 sayılı kanuna eklenmesi gündemde olan maddelerin getirdiği haklar gerekse de köysel dönüşüm kapsamında sağlanan hizmetler konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Şube Müdürü Ahmet Tarhan, söz konusu maddenin yasalaşması ile hak sahiplerinin kendi imkânları ile yıktırdıkları orta ve ağırlı hasarlı binaların da kentsel dönüşüm kapsamında kabul edileceğini ve bu durumdaki vatandaşlara sağlayacağı avantajları bulunduğunu belirtti.
“Yeni evlerin teslimine kadar müşterimizin yanındayız”
Ahmet Tarhan, kentsel ve köysel dönüşüm projelerinde DenizBank’ı tercih edecek tüketicilere birçok avantaj sunduklarının altını çizerek şöyle devam etti; “DenizBank olarak kentsel dönüşüm projesinin her aşamasında müşterilerimizin yanındayız. Kentsel dönüşümde DenizBank’ı tercih eden müşterilerimiz uygun koşullarda kredi sahibi olabilecekleri gibi devlet desteklerinden de faydalanabilecekler. Bankamız köysel dönüşüm kapsamında da tarım gelirine sahip çiftçilerimize yılda 1 ödemeli köysel dönüşüm kredi kullanım imkânı sunuyor. Hasat döneminden diğer hasat dönemine ödemeli köysel dönüşüm finansmanı ile üreticimizi Deniz’in ayrıcalıklı dünyası ile buluşturuyoruz. DenizBank olarak Köysel Dönüşüm projesinin ilk yıkım anından yeni evlerin teslimine kadar müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında başarıyla hayata geçirdiğimiz kentsel ve köysel dönüşüm projelerinde olduğu gibi ilçemizde de Bankamızın ayrıcalıklı dünyasını sunmaya, devam edeceğiz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden Denizbank "Kentsel Ve Köysel Dönüşüm"deki Yeni Fırsatları Anlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizbank "Kentsel Ve Köysel Dönüşüm"deki Yeni Fırsatları Anlattı haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ
  BAYBURT NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:18
  • Guneş
   07:02
  • Öğle
   12:16
  • İkindi
   14:50
  • Akşam
   17:08
  • Yatsı
   18:40
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı