Dünya Haberleri

  Denizaltı değil motordaki bahçıvan

  Faruk ZABCI/LONDRA
  19.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD’nin basınının yıllarca yayınlamaktan kaçındığı, bir dönemin en ünlü kadını olan Jacqueline Kennedy Onassis’in çıplak fotoğraflarının sırrı, 38 yıl sonra çözüldü.

  İlk eşi olan ABD Başkanı John F. Kennedy’nin suikastinden beş yıl sonra Yunan armatör Aristotle Onassis ile evlenen “Jackie”, ikinci eşine ait Yunan adası Skorpios’da, 1971 yazında çırılçıplak yoga yaparken görüntülenmişti. 1972’de Playmen, 1975’te Husler dergisi yayınlamıştı bu kareleri.  Bu fotoğrafların nasıl çekildiği, bir sır olarak kalmıştı. 

  Açık artırmaya çıkacak

  Roma’da bir ajans işleten Settimio Garritano, açık artırmaya çıkarmaya hazırlandığı fotoğrafların sırrını Daily Mirror’a anlattı:  “Bahçıvan kılığında Onassislerin adasına girmeyi başardım. Bu kareleri denizaltıyla sayesinde çekmedim.  Jackie’nin her sabah bir plajda çırılçıplak güneşlendiği istihbaratını almıştım. Motorla o plaja gidip çalılıkların içinde saklandım. Birdenbire terasta belirdi. Herşey çok çabuk oldu. Tamamen soyunduğuna inanamadım, çünkü bu adada daha önce de görüntülenmişti.”
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı