ERZURUM HABERLERİ

Deniz Taşımacılarından Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ’Ya Destek

IHA
27.10.2015 - 15:49Son Güncelleme :

PROF. DR. ILICALI'YA DESTEK

IHA

Denizyolu yolcu taşımacıları, AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ‘ya destek İçin Erzurum’a geldiler.
Aralarında İstanbul’da denizyolu yolcu taşımacılığı yapan esnaf birliği DENTUR Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Morgül, Genel Müdür Ünsal Savaş ve Teknik Müdür İbrahim Hazer’in de aralarında bulunduğu 30 kişilik gurup, Erzurum’a geldi. Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı’nın seçim çalışmalarına katılan DENTUR Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Morgül; Prof. Dr. Ilıcalı’nın ulaştırma alanında büyük bir değer olduğunu belirtti. Morgül; “Mustafa Hocayı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı döneminden bu yana tanıyoruz. Kendisine destek için geldik. Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, sadece ulaştırma sektörü için değil, tüm Türkiye için önemli bir değer. Ulaştırmanın sorunları konusunda çok radikal çözüm önerileri sunup hayata geçirilmesini sağlamıştır. Ulaştırmanın duayenidir. Milletvekili seçildiği zaman da Erzurum ve tüm Türkiye için çok şeyler yapacağına eminiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Deniz Taşımacılarından Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ’Ya Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Deniz Taşımacılarından Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ’Ya Destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı