Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Deniz: Kazanmak için çıkacağız

Fenerbahçeli futbolcu Deniz Barış, UEFA Avrupa Ligi (H) Grubu'nda yarın Moldova'nın Sheriff takımıyla yapacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda, yarınki mücadeleyle ilgili değerlendirmeler yapan sarı-lacivertli futbolcu, “Son grup maçımız. Diğer maçları başarılı bir şekilde bitirdik. Yarın da aynı şekilde devam etmek istiyoruz. Rakibimiz için önemli bir maç. İkinci tur için mücadele edip kazanmak isteyecekler. Steaua Bükreş ve Twente maçının skoruna da bakacaklar. 2. tur için yerimizi garantilemiş olsak da kazanmak için sahaya çıkacağız” diye konuştu.Ü

Daum'un kendisine fazla şans vermemesiyle ilgili olarak da Deniz şunları kaydetti: “Kendi açımdan beklentilerim daha farklı. Diğer oyuncular gibi, bu takımda ilk 11'de yar almayı istiyorum elbette. Hocamız sonuçta kararı veren kişi oluyor. Bizim, futbolcu olarak bunu kabul edip, en iyi performansımızı göstermemiz gerekiyor. Sonuçta bireysel başarı değil, takımın başarısı ön plandadır.”

Ligde son dönemde sıkıntı yaşadıklarını hatırlatan Deniz, “Ama ikinci yarıda farklı olacak. Hafta sonu lig bitiyor. İkinci yarıya daha farklı başlayacağız” ifadesini kullandı.

Son dönemde, Fenerbahçe'nin, futbolun dışında haberlerle gündeme gelmesiyle ilgili bir soru üzerine de sarı-lacivertli futbolcu, “Bazı çirkin haberler çıkmış olabilir. Ne kadar doğru olduğu tartışılabilir. Böyle haberleri değil de futbolu konuşmamız gerekiyor. Futbolun ön planda olması gerekiyor. Ben bununla ilgili farklı bir şey söylemek istemiyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler