« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Deniz, Beşiktaş yolunda

‘Ersun Yanal ayrıldıktan sonra G.Birliği’nde kalamam’ diyen milli futbolcunun, kendisini isteyen üç büyük kulüpten siyah beyazlılara sıcak baktığı belirtildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Ersun Yanal’ın A Milli Takım’ın başına getirilmesi üzerine karışan G.Birliği’nde futbolcular da ayrılmak istiyor. İsyan bayrağını açan ilk isim, kırmızı siyahlılarla sözleşmesini devre arasında iki yıllığına uzatan Deniz Barış oldu. Milli stoper, ‘Hoca gidiyor, bazı arkadaşlarımız ayrılıyor ve G.Birliği hedef küçültüyorsa ben de kalmak istemem’ dedi.

Hayal kırıklığını uğradım

Avrupa’da ve Süper Lig’de zirveye oynamak istediği için G.Birliği ile olan sözleşmesini uzattığını ifade eden Deniz, Ersun Yanal’ın ardından Serkan, Veysel ve Youla’nın gideceklerini açıklamaları üzerine kendisinin de düş kırıklığı yaşadığını ifade etti. Deniz, şunları söyledi: ‘Hedeflerim büyük. Sadece Milli Takım’da değil, Avrupa takımlarında da oynamak istiyorum.

Evet, teklif aldım

Hedeflerini yitirmiş, Avrupa’ya gidemeyen bir takımda kendimi göstermem imkansız. Bu nedenle G.Birliği küçülürse, ben de Ankara’da kalmayı düşünmem. Bu yüzden sezon sonunda olayları gözden geçireceğim.’ Deniz, F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş yöneticilerinde teklif aldığını resmen doğrularken çizdiği portre ile gideceği kulüp olarak siyah beyazlıları tarif etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler