ANTALYA HABERLERİ DEMRE HABERLERİ

Demre Belediyesi'nde nisan meclisi

DHA
07.04.2018 - 10:01Son Güncelleme :
DHA

 

Ahmet ACAR/DEMRE, (DHA) - DEMRE Belediyesi'nin nisan ayı meclis toplantısı yapıldı.

Demre Belediyesi'nin nisan meclisi Belediye Başkanı Süleyman Topcu'nun yönettiği oturumda gerçekleştirildi. Başkan Topcu, "Belediye meclisi olarak 4 çalışma yılını tamamladık. Görevimizin son yılına girdik. Bu yılda birlik, beraberlik ve işbirliği içinde bu dönemi de tamamlamamız en büyük dileğim. Bu çalışma döneminde de Demre'nin sorunlarının çözümü için çalışacağız" dedi.

Toplantıda encümen seçimleri yapıldı. Encümen üyeliklerine AK Parti'den Mehmet Doğan ve Turgut Çulcu seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliklerine AK Parti'den Orhan Avcı, Salih Sarıca, Mustafa Özen, MHP'den Önder Özkal seçildi. İmar Komisyonu üyeliklerine AK Parti'den Salih Sarıca, Özdemir Sevinç, MHP'den Rasık Şahin seçildi.

Demre Belediyesi'nin 2017 yılı denetim ve faaliyet raporları okundu. İki rapor da oybirliğiyle kabul edildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Demre haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Demre haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Demre Belediyesi'nde nisan meclisi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı