KAYSERİ HABERLERİ

Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal:

IHA
12.07.2015 - 14:40Son Güncelleme :

YEREL HABERLER KAYSERİ

IHA

Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, yayınladığı mesajında "Tüm İslâm aleminin mübarek kadir gecesini kutlarım" ifadesinde bulundu.
Mesajında, "Ramazan, 7’den 70’e, tabandan tavana bütün Müslümanların tam bir ibadet şuuru, samimi ihlâs, inanç ve bilinç içerisinde Oruç tutmaları; Zekât, fitre ve mümkünse muhtaçlara sadaka verip Âlem-i İslâm’ı sevindirmeleri icap eden kutsal bir ay’dır" ifadesinde bulunan Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, mesajını şu şekilde sürdürdü:
"Aç olmayan; Açıkta kalmayan; İş aramayan; Hastane kapılarında kuyruk beklemeyen; Mahkeme kapılarında ıstırap çekmeyen vatandaşlarımızın Bayramlarını kutlamak isterdim!
LYS imtihanını geçmeyi ümit eden, köyde tarlada mahsul bekleyen, tatil beldelerinde turist bekleyen, mahsulünü satmayı bekleyen, evlenmeyi bekleyen, tayin bekleyen, emeklilik bekleyen, mutlu olmayı bekleyen, ülkelerinden kaçarak gelen, göçmen olup, ekmek bekleyen, Asgari ücretliyi, emekliyi, dulu, yetimi ve binlerce şehit ailelerinin bayramını kutlamak isterdim.
Allah’ım, Ramazan bayramını hayırlara vesile kıl; Vatanımızı, Milletimizi, Yalan ve talanla geçinen, kul hakkı ve haram yemekten bıkmayan, usanmayan muhterislerden kurtar Ya Rabbi.Siyasete adalet; Siyasi partilere parti içi demokrasi; Hükümetlere hikmetle, yüksek fazilet, saydamlık ve dürüstlükle hükmetmeyi nasip ve ihsan eyle.. Kötüleri, hırsızları, rüşvet ve iltimasla iştigal eden mahlûkları; Anarşi, terör ve tedhiş erbabı ile canilere yardım-yataklık yapan sapkınları ıslah ve muhlis eyle; Islah ve muhlis etmeyip, tövbekâr olmayanları Kahhar İsminle kahreyle, mahfeyle, helâk eyle; Aziz Milletimiz ve Necip İslâm âlemini bu sefil, cani, ruhsuz ve sapıklardan kurtar Ya Rabbi!.."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal: haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:07
  • Guneş
   06:44
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:38
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:28
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı