Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demirören ve Aksu İstanbul'a döndü

Vestel Manisaspor ile ligin ilk haftasından yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta, Almanya'da transfer çalışmalarını yürüten kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve ikinci başkan Murat Aksu, İstanbul'a döndüler.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Jean Tigana yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana, kondisyon çalışmasıyla başlayan siyah-beyazlı oyuncular, daha sonra kanatlardan yapılan ortalarla gol çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın son bölümünde ise siyah-beyazlılar, çift kale maç oynadı.

İdmana, sağ ayak bileğinde ödem oluşan Nobre, sağ üst adalesinde çekme olan Gökhan Zan, adalelerinde sertleşme olan Ramazan ile sakatlıkları süren Ali Güneş ve Serdar Özkan katılmadı.

Kulüp doktoru Ayhan Optur, Nobre ve Gökhan Zan'ın durumlarının yarın yapılacak kontrolden sonra netlik kazanacağını söyledi.

Öte yandan, Almanya'da transfer çalışmalarını yürüten Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve ikinci başkan Murat Aksu, İstanbul'a döndüler. Aksu, Ze Reborto'nun transferi konusunda herhangi bir gelişme olmadığını söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz