Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demirören uğur denedi

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören’e maç öncesi kızı Yelda ve oğlu Erdoğan uğur öpücüğü vererek başarı diledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Demirören de çocuklarının öpücüklerinin ardından, annesinin verdiği uğurlu taşı öptü ve dua okuyup maçı izledi. İlk yarı Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve İstanbul BŞB Başkanı Göksel Gümüşdağ ile maçı izleyen Demirören, ikinci yarı başlarken yerinden ayrılıp uğur denemek amacıyla yine çocuklarının bulunduğu bölüme geçti.

Kral çıplak demek suç mu

BEŞİKTAŞ Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) kendisine verdiği 15 günlük hak mahrumiyeti cezasıyla ilgili tepki gösterdi. Erdoğan, “Allah aşkına söyleyin hakemin hatası yok muydu? Kral çıplak demek suç mu? Kralı giydirsinler, çıplaklığı bıraksınlar. Kralın çıplak olduğunu söyledim o kadar. Kimsenin hakkına ne küçültücü ne aşağılayıcı bir beyanda bulunmadık” dedi. Bu arada Beşiktaş Divan Kurulu’nun toplantısı bugün saat 11’de Ceylan Inter Continental Otel’de yapılacak.

G.Keskin altyapı koordinatörü

BEŞİKTAŞ’ın efsane futbolcularından Gökhan Keskin, eski takımının altyapı koordinatörlüğüne getirildi. Altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Halim Aydın, altyapıda kan değişikliği gerçekleştirdiklerini belirterek, “Gökhan Keskin’in koordinatörlüğünde altyapımızın yine önemli işlere imza atacağına inanıyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz