« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demirören nezaketi

Beşiktaş Başkanı, ezeli rakiplerinin Steaua Bükreş ile Romanya’da oynadığı maça kendisini davet eden işadamı Ferit Şahenk’i dün gece eşiyle birlikte ağırladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

YILDIRIM Demirören, Doğuş Holding Başkanı Ferit Şahenk’in jestine karşılık verdi. Kendisini, Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde Steaua Bükreş ile Romanya’da oynadığı maça davet eden sarı lacivertli kulübün kongre üyesi olan Şahenk ve eşini dün gece İnönü Stadı’nda ağırlayan Demirören, konuklarını kapıda karşıladı.
Eşi Revna Demirören ile birlikte misafirlerine büyük ilgi gösteren Demirören, Şahenk ailesini statlarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
BAYRAKLAR EŞLERİN ELLERİNDE
Ferit Şahenk, Beşiktaş taraftarının takımlarına verdiği desteğe hayran kaldı. Tribünlerin coşkusunun görülmeğe değer olduğunu belirten Şahenk, kendisine gösterilen ilgiye de teşekkür etti. Yanyana oturan Diana Şahenk ve Revna Demirören ise ellerindeki Beşiktaş bayraklarını 90 dakika boyunca salladılar.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan, Azerbaycan asıllı Türk işadamı Mübariz Mansimov ve İhsan Kalkavan da karşılaşmayı protokol tribününden izledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz