« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demirören: Fulya Projesi ile borç ve faizden kurtarmak istiyoruz

Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda söz alan kulüp başkanı Yıldırım Demirören, Fulya Projesi ile Beşiktaş'ın borcunu kapatmak ve faizden kurtarmak istediklerini söyledi.

İSTANBUL (A.A)
SON GÜNCELLEME

Fikret Orman'ın, Fulya Projesi konusunun kongrede gündeme alınması ile ilgili verilen önerge konusundaki konuşmasının ardından kürsüye gelen Demirören, “Hepimiz Beşiktaş için çalışıyoruz. Sevgili kardeşim Orman'ın verdiği örnekleri saygıyla karşılıyorum. Bu proje geçen sene 1000 kişiye anlatıldı. Fulya Projesi ile Beşiktaş'ın borcunu kapatmak istiyoruz. Bunun Gordon Milne ile ne alakası var. Herkesin atladığı bir şey var, borç kapandığında, temlikler kalkıyor ve her sene kasaya 35 milyon dolar giriyor” şeklinde konuştu.

Beşiktaş'ı faizden kurtarmak, borcunu kapatmak istediklerini vurgulayan Demirören, “Borç kapansın, Futbol A.Ş. için etik komisyon kurulsun ve A.Ş.'nin bütçesini o komisyon değerlendirsin” dedi.

FULYA PROJESİ GÜNDEME EKLENDİ

Konuşmaların ardından Fulya Projesi'nin gündeme alınıp alınmaması oylandı. Yapılan oylama sonunda, projenin gündeme alınması oy çokluğu ile kabul edildi. Oylama sırasında yeni üyeler arasında sözlü tartışmaların yaşandığı gözlendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz