GeriSpor Demirören çok iddialı konuştu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirören çok iddialı konuştu

Demirören çok iddialı konuştu
refid:7218569 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu sezon oluşturdukları kadronun, kulübün efsane kadrolarından olacağına yürekten inandığını belirtti.

Beşiktaş Kulübü'nün aylık resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'nin eylül sayısında yazısı yayınlanan Demirören, geçen yıl “Gönüllerin şampiyonu” olan takımın, bu yıl yenilenen kadrosuyla, Ertuğrul Sağlam'ın yönetiminde, Beşiktaş'ın ve Türk futbolunun geleceği olacağı sözünü verdiklerini hatırlatarak, “4 yıl aradan sonra Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılan ve Turkcell Süper Lig'e galibiyetlerle başlayan takımımızı izlerken, bu sözümüzü gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Demirören, Beşiktaş ruhunu, duruşunu ve kimliğini oluşturan geleneklerini sahaya yansıtan bu ekibin, Beşiktaş tarihinde yer alan efsane kadrolardan biri olacağına yürekten inandığını belirterek, şöyle devam etti:
“Altyapılardan yetişen ve yıldız oyuncuların oluşturduğu, camianın evladı Ertuğrul Sağlam'ın yönettiği bu kadro, Beşiktaş'ın şanlı tarihine adını altın harflerle yazdıracak; bu çocuklar, geleceğin Baba Hakkı'sı, Sanlı Kaptan'ı, Sarı Fırtına'sı olacaklardır. Gururla taşıdığımız formamızın hakkını veren takımımız, sadece galibiyetleriyle değil, sahada Beşiktaş'ın tarihine yakışır duruşu ve mücadeleci kimliğiyle de siz büyük taraftarımızı her zaman gururlandıracaktır.”
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, taraftarlara daha sonra şöyle seslendi:

“Türkiye'nin en büyük taraftarı olan sizlerin, bu yürekli takıma her türlü sonuçta sahip çıkmanızı, destek olmanızı bekliyorum. Elbette bu uzun ve zorlu maratonda takımımızın kaybedeceği maçlar da olacaktır. Emin olun ki, bu takım kaybederken bile sonuna kadar sahada sportmence savaşacak ve sahadan Beşiktaşlı'ya yakışır şekilde, başı dik ayrılacaktır. Zor günlerini de sizlerin desteği ile aşacak olan takımımız, uzun maratonun sonunda büyük hedeflerimize ulaşacaktır. Her zaman, her yerde, her maçta Beşiktaş formalarınızla, bayraklarınızla Beşiktaş'la yaşamaya devam edin.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle