GeriFutbol Demirören: Beşiktaşlılar'ın karşı çıkması içimi acıttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirören: Beşiktaşlılar'ın karşı çıkması içimi acıttı

Demirören: Beşiktaşlılar'ın karşı çıkması içimi acıttı
refid:9094105 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, stat projeleri ile ilgili tüm prosedürleri yerine getirdiklerini ve artık son onayı beklediklerini söyledi.

Başkan Demirören, Beşiktaş Kulübü'nün resmi dergisinin Haziran-Temmuz sayısında yer alan yazısında stat projesine değindi.
“Bizler için her şeyden önemli ve öncelikli olan, BJK İnönü Stadı'nın yenilenmesi çalışmalarına bu ay içinde başlayabilmemiz” diyen Demirören, kulüp olarak projenin her kademesinde yapılması gerekenleri tamamladıklarını ve ilgili kurumlara gönderdiklerini belirterek, “Tüm prosedürü yerine getirdik ve artık son onayı bekliyoruz” dedi.

Bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığına dikkati çeken Demirören, şöyle konuştu:

“Üzülerek belirtmeden geçemeyeceğim bir şey var ki; o da son Divan Kurulu toplantısında söylediğim gibi, bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığını duymak gerçekten içimi çok acıttı. İnanıyorum ki, bu acıyı benimle birlikte hepiniz hissettiniz. Çünkü her zaman altını kalın çizgilerle çizerek ifade ettiğim gibi; bu proje ne Yıldırım Demirören'in, ne yönetim kurulunun, ne de bir başkasının projesi. Bu sadece ve sadece Beşiktaş'ın, Beşiktaşımız'ın, Beşiktaşlıyım diyen herkesin, hepimizin projesi.”

Başkan Demirören, bu projenin Beşiktaş'ın geleceği, onu geleceğe güvenle taşıyacak en sağlam köprü olduğunu kaydederek, “Tamamlandığı zaman sadece Beşiktaş Kulübü'nün, İstanbul'un, hatta Türkiye'nin değil, Avrupa ve dünyanın önde gelen kültür ve spor komplekslerinden biri olacak. Yalnız spora değil, sosyal ve kültürel hayatımıza da damga vuracak, Beşiktaşımızı gelecek asırlara ve kuşaklara onurla, gururla taşıyacak. Yeni BJK İnönü Stadı en kısa sürede Beşiktaş sevgisi ile dolu yüreklerinizin ve onu kucaklamak için açılmış ellerinizin üzerinde yükselecek. Onuru, gururu ve mutluluğu da hepimizin olacak” şeklinde konuştu.

“ŞAMPİYONLUK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAĞIZ”

Yıldırım Demirören, Haziran ayının Beşiktaş için de önemli bir ay olacağını ifade ederek, “Önce takımımızın eksik yerleri için titiz bir çalışma ile belirlenen ve ön anlaşmaları yapılan yabancı ve yerli oyuncuları takıma katacağız, ardından da ay sonunda her zamanki hedefimiz olan şampiyonluk için yeni sezon çalışmalarına başlayacağız” dedi.

Son olarak Haziran ayının öğrencilerin sınav ayı olduğunu hatırlatan Demirören, “Yine bu ay, bir baba ve bir veli olarak heyecanını yaşadığım gibi geleceğimizin umudu olan her kademedeki öğrenci yavrularımızın sınav ayı. Bu ayın onlar için de başarılarla dolu geçmesi dileklerimle hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

MİLLİ TAKIM

Haziran ayının Türk futbolu adına önemli olduğunun altını çizen Demirören, “Milli takımımız iki yıllık zorlu bir mücadelenin ardından katıldığı Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde, ülkemiz adına en iyiyi başarmak için sahaya çıkacak. Şampiyona boyunca yüreklerimiz onlar için çarpacak, dualarımız onların başarıları için olacak” diye konuştu.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle