« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demirören baskın yaptı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören dün siyah beyazlı takımın Antalya kampına sürpriz bir ziyaret yaptı. Yönetici Süleyman Eren ile birlikte Kremlin Palace Oteli’ne gelerek oyuncuları ile bir toplantı yapan ve onların sorunlarını dinleyen Demirören, "Sizden ikinci yarıda daha iyi bir performans bekliyorum. Teknik direktörümüz Tigana hem yönetimin, hem de futbol takımının beklentilerine karşılık verecek kapasitede bir insan. İnanıyorum ki, takımımızı düzlüğe çıkartacaktır. İkinci yarıda daha tempolu oynayın" dedi.

Kartal’ın gözü gençlerde

BEŞİKTAŞ Altyapı Komitesi’nden Şeref Yalçın, Antalya’da milli takım seçmelerinden başarılı olan yıldızları takıma kazandırmak için çalışmalara başladıklarını söyledi. Yalçın, altyapı sorumlusu yönetici Sinan Vardar ve Antalya’daki futbol müfettişlerinden Ahmet Özkaya’nın Türkiye’nin genç yıldızlarını siyah beyazlı takıma kazandırmak için çaba harcadıklarını ifade etti.

Kremlin’den özel menü

BEŞİKTAŞ’ın kamp yaptığı Kremlin Palace Oteli’nin spor direktörü Süreyya Ertuğrul ve basın danışmanı Berna Basank siyah beyazlı futbolcular için teknik direktör Tigana’nın verdiği yemek programını uyguladıklarını belirttiler. Beşiktaş için özel çalışma sahası hazırladıklarını da ifade eden Ertuğrul, siyah beyazlıların rahat etmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz