Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demirören: Başarı beklendiğinin bilincindeyiz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yeni sezonda da camianın beklentilerini bildiklerini ve takımın bu sezon da herkesin gururu olacağını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Demirören, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'nin Ağustos sayısında yer alan başyazısında, herkesin göğsünü kabartan ve kendisini gururlandıran bir sezonu geride bıraktıklarını ifade ederek, “Bütün Beşiktaşlıların gerek ülkemizde, gerekse Avrupa kupalarında daha büyük başarıları beklediklerinin bilincindeyiz. Umuyorum ve inanıyorum ki, bu yıl da Beşiktaş hepimizin gururu olmaya devam edecek” dedi.

Kendileri için daha zorlu geçeceğini düşündükleri bir sezona girdiklerini vurgulayan Demirören, şöyle devam etti:

“Çünkü artık omuzlarımızda şampiyon takım olmanın ağır sorumluluğu var. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, bu sorumluluğun bilinciyle gereken çalışmaları yaptık ve takımımızı teknik heyetin isteği doğrultusunda yeni transferlerle takviye ettik, muhtemel ihtiyaçlara göre de alternatifleri hazır tutuyoruz. Yine büyük Beşiktaş camiasının el ele ve gönül birliği içinde arkamızda olduğunu bilmek bana hem güç, hem de tarif edilemez bir onur veriyor. 2009-2010 sezonunun başta Beşiktaşımız olmak üzere tüm rakiplerimize ve futbol ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.”

Yıldırım Demirören, çifte kupanın mutluluğunu yurdun dört bir yanındaki Beşiktaşlılar ile coşku içinde yaşadıkları sırada camia olarak acı haberlerle sarsıldıklarını hatırlatarak, yazısını şöyle tamamladı:

“Önce çok iyi bir Beşiktaşlı olduğunu bildiğimiz spor spikeri Orhan Şengürbüz'ün ani ölüm haberini aldık. Hemen ardından da, aylardır o çaresiz hastalıkla boğuşan, hepimizin sevgilisi, 'Güzel Adam' Vedat Okyar ağabeyimizin kaybını öğrendik. Onlara Allah'tan rahmet, aileleri, sevenleri ve tüm Beşiktaşlılara da başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Onları hiç unutmayacağız. Yine rahatsızlık geçirdiğini öğrendiğim sevgili İlker Ateş ağabeyimize de acil şifalar diliyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz