GeriFutbol Demirören: 2008’e fırtına gibi girdik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirören: 2008’e fırtına gibi girdik

Demirören: 2008’e fırtına gibi girdik
refid:8145348 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş amblemini taşıyan bütün takımların 2008 yılına, kulübün ismine yakışan bir başlangıç yaptığını söyledi.

Demirören, kulübün aylık resmi dergisinin şubat sayısında yer alan yazısında, Beşiktaş ruhunu sahaya yansıtan, kaybetmeyi hazmedemeyen, geriye düştüğü dakikalarda bile mücadeleden vazgeçmeyen futbol takımının, şampiyonluğun ve Fortis Türkiye Kupası’nın en güçlü adayı olduğunu belirterek, "Erkek basketbol takımımız, ULEB Kupası’nda grubunda 10 maçını da kazanarak tarih yazarken, gücünü, inancını, hedefini ve iddiasını ortaya koymuştur. Hentbol takımımızdan, tekerlekli sandalye basketbol takımımıza, atletizmden, satranç branşına kadar bütün şubelerimiz, zorlu maratonlarında, her katıldıkları turnuvalarda siyah beyaz amblemimizi başarıyla temsil etmeye devam etmektedir" ifadesini kullandı.

Eleştirilere yanıt veren Demirören, "Şanlı tarihimize çok büyük katkılarda bulunan Şeref Bey de Baba Hakkı Yeten de bu tarz kişilerin ağır eleştirilerine uğramıştır. Fakat unutulmasın ki, tarih bu büyük Beşiktaşlıların hizmetlerini yazar, haksız eleştirileri değil. Eleştirenler değil, elini taşın altına koyanlar, hizmet edenler tarih sayfalarında yer alacak, diğerleri o şanlı tarihin içinde yok olup gidecektir" şeklinde konuştu.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle