MANİSA HABERLERİ

Demirci Dershanesine Kavuştu

IHA
26.10.2015 - 16:09Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN VE DAR GELİRLİ AİLELERİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM İMKÂNI SUNAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EĞİTİM MERKEZLERİ İLÇELERDEKİ EĞİTİM ATAKLARINA DEMİRCİ İLÇESİYLE DEVAM ETTİ. İLÇEDE HİZMETE GİREN MABEM KURSLARI 12 DERSLİK KAPASİTESİ İLE DEMİRCİ’DE EĞİTİM ALANINDA LİDER OLMAYA HAZIRLANIYOR

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkânı sunan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri ilçelerdeki eğitim ataklarına Demirci ilçesiyle devam etti. İlçede hizmete giren MABEM kursları 12 derslik kapasitesi ile Demirci’de eğitim alanında lider olmaya hazırlanıyor.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi Kurslarını 17 ilçeye yayma projesi kapsamında Demirci’de 12 derslikli MABEM kursları açıldı. Dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkanı sunan ve birçok öğrencinin sınavlardan başarılı sonuçlar almasında büyük payı olan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi’nin Demirci’de açılan 12 derslikli kursları açıldı. Kurs kayıtlarının devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatör Şube Müdürü Kazım Aysan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonu çok geniş bir başkan olduğunu ve vatandaşa fayda sağlayacak hizmetlerin peşinde olduğunu belirtti. Demirci’de MABEM kurslarına ilginin yoğun olduğunu belirten Aysan, öğrencilere, YGS, LYS ve TEOG alanlarında eğitim verileceğini belirtti.
DEMİRCİ’DE EĞİTİM ALANINDA BÜYÜK YENİLİK
MABEM’in Demirci’de hizmet vermeye başlaması öğrenciler ve aileleri memnun etti. Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim hizmetlerinden ücretsiz yararlanan öğrenciler, ilçelerinde bu hizmetin faaliyete geçmesinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti. MABEM ile çocuklarının eğitim alanında seçeneklerinin artmasının onlara başarıya giden yolda büyük destek olacağını belirten aileler, hizmetin öncüsü Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Demirci Dershanesine Kavuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Demirci Dershanesine Kavuştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı