DEMET HAMİLE Mİ

30 Mart 2013 - 13:47Son Güncelleme : 30 Mart 2013 - 14:11

DEMET Akalın, İzmir Arena’da 3 bin hayranının karşısına çıktı, Mini elbise giyen Akalın, çıkan göbeğinin yanı sıra yavaş hareketleri nedeniyle "Demet Akalın hamile mi?" sorusunu gündeme getirdi.

Demet Akalın, uzun aradan sonra İzmirli sevenleriyle buluştu. Ege Bölgesi’nin en büyük konser mekanı İzmir Arena’da sahneye çıkanı Akalın, sevilen şarkılarını söyledi. 3 bin kişinin izlediği konser, iki saat sürdü. Sahnede şarkılarını peş peşe söyleyen Demet Akalın, "Çeşme zamanı geliyor. Artık gelsin de eğlenelim bol bol" dedi.

KONSERDEN FOTOĞRAFLAR

Sahnede kısa mini taşlı bir elbise giyen, konserlerinde genelde dansçıları ile birlikte dans eden güzel şarkıcı bu sefer fazla hareket etmemeyi seçti. Kısa süre önce bir dergiye verdiği roportajda bebek istediğini açık açık belirten Demet Akalın’ın göbeği ise akıllarda "Hamile mi?" sorusunu getirdi. Demet Akalın, konserinin sonunda sevenlerinin alkışıyla sahneyi terk etti.               

DEMET HAMİLE Mİ “TEK İSTEĞİM ANNE OLMAK”

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 7 Yorum }
 • red hack 30.3.2013 22:10:48
  demet akalın ın hamile kalamayacağını sağır sultan bile biliyor...kendisi de biliyor doktorları da...bu yıllardır bilinen bir gerçek..bizler yıllar öncesinden biliyoruz yorum yapan insanlarımız yorum yazmayı biliyor ama cahilce..keşke biraz araştırıp yazsalar..internetten bile araştırsalar bulurlar.
 • Yeliz Kutlu 30.3.2013 20:29:19
  eğer geçmişte kürtajları varsa,, belli bir sayıdan sonra tutturmak çok zor.. tutar ve düşer.. yüzlerce tecrübeyle sabittir.. fazla haraket etmeden,,zararlı şyleride bırakarak denemeye devam edilmesi lazım.. biri belki tutar. !
 • D. EFE 30.3.2013 19:31:14
  En dogal hakki. Hangi kadin Anneligi hak etmiyormu$ ? Insanlar Anne ve Baba olduklarinda çok degi$iyorlar. Güzel bir mutluluk. Kendisine hayran degilim, Hayrili ve saglikli bir evlat olsun olursa.
 • ynan ynan 30.3.2013 17:23:18
  inşallah hamile olurda,çocuğuna bağlanır,ama ne bunun ne seren serengil,ne de handenin ataizi nin çocukalrı olacak,herşeyleri yerinde şartları şurtları da iyi,cocuk yapmaktan ödleri vücüdları bozulcak diye korkuyorlar.
 • seher amanvermez 30.3.2013 17:20:52
  yüce rabbime şükür inşallah hamiledir, çok istiyor anne olmayı, yakışır da annelik.
 • Onur YAZICI 30.3.2013 15:51:22
  Allah'ım; sen Demet Akalın'ın her şeyden elini çektiği, uzaklara yerleştiği günleri de göster yarabbim. Amin...
Sayfa Başı
HaberlerAÖFAÖF sınav sonuçlarıAÖF final tarihiAÖF sınav itirazıata aöf sınav sonuçlarıAÖF sorgulama ekranıcesur yürek