Ege Haberleri

EGE

  Demet Akalın: Çirkef günlerim geride kaldı

  Osman URAS/ BODRUM,(DHA)
  04.08.2014 - 01:34 | Son Güncelleme: 31.07.2014 - 10:53

  MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde sahne alan pop müzik şarkıcısı Demet Akalın, aralarında yaşanan polemik nedeniyle Hande Yener'i görünce girdiği restorandan çıktığı yönünde basında yer alan haberler için öyle bir şeyin yaşanmadığını belirtip, "O çirkef günlerim geride kaldı" dedi.

  Demet Akalın Bayramın ikinci gününde Gümbet mahallesindeki bir gece kulübünde sahne aldı. Hayranlarının karşısına çıkmadan önce kuliste basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akalın, daha büyük bir eve taşındığını ve bayramda bu işlerle uğraştığını söyledi. Doğum yaptıktan sonra hızla zayıflayan Akalın, şimdilik sadece yürüyüş yaptığını söyledi.

  Sosyal medyadan gündeme getirdiği evinde yaşanan hırsızlık olayına da değinen Akalın, "O kişiler Marmaris'te beach clup açmış, beni de konsere çağırdılar. Çok sevimsiz bir durum. Alın teri ile kazandıklarımdı. Alınteri değil babadan, dededen kalsa da olacak iş mi? Yaşadığım olay daha da komedi. Adam 3-4 araba alıyor, plaj açıyor. Oradaki sehpa da masada şezlong da benim paramla alınmış yani" dedi.

  HİÇ BİR SANATÇI ARKADAŞIMLA PROBLEMİM YOK

  Dargın olup da bayramda barıştığı kimse olup olmadığı sorusuna Akalın, "Küs olduğu kimse yok" yanıtını verdi. Geçtiğimiz günlerde girdiği bir restorandan aralarında polemik yaşanan Hande Yener ile karşılaşınca dışarı çıktığı haberlerinin hatırlatılması üzerine ise Akalın, "Öyle bir olay yaşanmadı. benim o çirkef günlerim geride kaldı. Hiçbir sanatçı arkadaşımla problemim yok" dedi.

  Sahneye 'İlahi adalet' adlı şarkıyla çıkan Akalın, 'Giderli şarkılar', 'Evli, mutlu, çocuklu' adlı parçalarını seslendirdiğinde coşku giderek arttı. Akalın'a bulundukları yerden şarkıları söyleyerek eşlik eden hayranları doyasıya eğlendi. Akalın, şarkılarıyla olduğu kadar sahne performansıyla da hayranlarından tam not aldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı