« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dementieva sahne alıyor

Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup Tenis Turnuvası'nda, çiftler ana tablo 1. tur maçlarında Çağla-Anna ve Pemra-Svetlana ikilileri, rakiplerine yenilerek, elendi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Tekstilkent Tenis Arena'da yapılan turnuvada, Pemra Özgen-Svetlana Krivencheva (Bulgaristan) ikilisi, Stephanie Dubois (Kanada)-Tzipora Obziler (İsrail) çiftine 6-3 ve 6-0'lık setlerle 2-0 yenildi.

Çağla Büyükakçay-Anna Koumantou (Yunanistan) ikilisi de Alla Kudryavtseva (Rusya)-Martina Muller (Almanya) çiftine 6-1 ve 6-3'lük setlerle 2-0 yenilerek, turnuvaya veda etti.

Bu arada, turnuvada bugün yapılan diğer çiftler maçlarında rakiplerini yenen Julie Ditty (ABD)-Andreja Klepac (Slovenya), Sofia Arvidsson (İsveç)-Lilia Osterloh (USA), Anastasia Rodionova-Arina Rodionova (Rusya), Marina Erakovic (Yeni Zellanda)-Polona Hercog (Slovenya) ve Jill Craybas (ABD)-Olga Govortsova (Belarus) ikinci tura çıktı.

DEMENTIEVA YARIN UNGUR İLE KARŞILAŞACAK

Turnuvanın 1 numaralı seri başı Rus Elena Dementieva, yarın turnuvadaki ilk maçına çıkacak.

İlk turu maç yapmadan geçen Dementieva, merkez kortta öğleden sonra 2. tur maçında, ilk turda Çağla Büyükakçay'ı yenen Rumen Liana Ungur ile karşılaşacak.

İlk turu maç yapmadan geçen turnuvanın 2 numaralı seri başı Polonyalı Agnieszka Radwanska da yarın 2. tur maçında Rumen Sorana Cirstea ile karşı karşıya gelecek. Turnuvanın 3 numaralı seri başı Rus Nadia Petrova ise yarın Polonyalı Marta Domachowska ile karşılaşacak.

Çiftlerde ise İpek Şenoğlu-Mervana Jugic Salkiç ikilisi, ana tablo 1. tur maçında yarın Anastasia Poltoratskaya-Agusta Tsybycheva çiftiyle karşı karşıya gelecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler