« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demba Ba'dan Sow'a destek

Kaçırdığı goller yüzünden sıkıntıda olan F.Bahçeli Sow’a, vatandaşı Beşiktaşlı Demba Ba’dan destek...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sabırlı ol kardeşim

BAZEN KADERCİ OLMAK GEREK. ZAMANLA O GOLLERİ ATACAKSIN

İngiltere’de oynarken, sıkıntılı anlarda en büyük yardımı Moussa Sow’dan gören Demba Ba, bu kez F.Bahçe’de sorun yaşayan dostunun yardımına koştu. Ba, “Gol atamama sorununu ben de defalarca yaşadım. Biraz sabret” diyerek arkadaşına moral verdi.

F.BAHÇE’de son haftalarda kaçırdığı gollerle gündemde olan Senegalli Moussa Sow’a terapi vatandaşı Demba Ba’dan geldi. İngiltere’de oynadığı yıllarda uzun süre gol atamadığı bir dönem Sow’un kendisine desteği ve terapisi ile moral bulan Beşiktaşlı futbolcu, bu kez en yakın arkadaşına destek olmak için seferber oldu.

Ba, Sow’a “Golcülerin kısır dönemleri olabilir. Bunu defalarca yaşadım. Bazen kaderci olmak gerekir. Biraz daha sabırlı olmalısın. Pozisyona giriyorsun. Zaman içinde o pozisyonlar golle sonuçlanacak” diyerek destek oldu. Sow, “Kardeşimden bile öte” dediği Demba Ba’nın bu sözlerine teşekkürle karşılık verirken, en kısa zamanda toparlanacağına inandığını söyledi.

EŞİ VE AĞABEYİ DE SEFERBER OLDU
Sow’un bu sıkıntılı günlerinde eşi Aissa ve ağabeyi Abdulahey de yoğun çaba harcıyor. Senegalli’nin ağabeyi Abdulahey, Moussa Sow’un hem moral hocası, hem de en büyük eleştirmeni... Kardeşine katkı sağlamak için adeta mesai yapan Abdulahey, Afrika Uluslar Kupası’nın önemine dikkat çekiyor. Ağabey Sow, “Afrika Uluslar kupası senin için büyük şans. Performansının yukarı çıkacağı bir arena…Orada özgüvenin yükselecek ve Türkiye’de de ikinci devre çok fazla gol atacaksın” dediği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler