Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Demba Ba ile oynamak çok rahat

Sosa, “Demba Ba’nın kupadaki Adana Demir maçında attığı gol çok etkileyiciydi. Mücadelenin sıkıştığı anda yapması gerekeni yaptı ve ve karşılaşmayı çözen golü attı. Ligin ikinci yarısında daha iyi olmalıyız” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın Arjantinli yıldızı Jose Sosa, takım arkadaşı Demba Ba’nın çok özel bir oyuncu olduğunu belirterek, “Demba Ba ile oynamak gerçekten çok rahat, Kupadaki Adana Demirspor maçında attığı gol çok etkileyiciydi. Maçın sıkıştığı anda yapması gerekeni yaptı ve maçı çözen golü attı” dedi.
Sosa’nın kamp değerlendirmesi ve açıklamaları şöyle...
- İlk yarıda bazı hatalar yaptık. İkinci yarı bu hataları tekrarlamamak gerekir. Bunun için çalışıyoruz. Bu kampta eksikliklerimizi gideriyoruz. İkinci yarıda daha iyi olmalıyız.

‘SADECE ŞAMPİYONLUĞU DÜŞÜNÜYORUM’

TAKIMDA çok kaliteli ayaklar var. Kerim, Gökhan ve Oğuzhan gibi... Maçın kilitlendiği anlarda duran toplarda gol bulmak çok önemli.
- Arda takımla çok iyi bir performans ortaya koyuyor. Devamlılığı yakalamak çok zor ve oda bunu başarıyor.
- Şu anda Beşiktaş forması giyiyorum ve Beşiktaş’ı düşünüyorum. Ligde iyi pozisyondayız sonuna kadar mücadele ederek şampiyon olmak istiyoruz.
- Kurada Liverpool ile eşleştik. Beşiktaş formasını Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmeliyiz. Dışarıda daha farklıyız.

16 yaşında Küçük Prenstim

16 yaşındayken Küçük Prens bana takılan bir lakaptı. O zaman zayıf bir oyuncuydum. Ufaklık gibi bir lakap. O lakabı Arjantin’de bıraktım.

10 numara da koşacak

BİZ Arjantin’de 10 numaraya daha değişik gözle bakarız. 10 numara skora katkı sağlıyor diye koşmayacak diye bir kaide yok.

Arjantin’de idol Maradona’dır

Arjantin’de herkesin idolü Maradona’dır. Onun gibi olmak imkansız. Bize futbolu sevdiren Maradona’dır. Benimde idolüm her Arjantinli küçük çocuğunki gibi
Maradona’dır.

Messi seçilmeliydi

RONALDO etkileyici bir sezon geçirdi. Neye göre oy veriliyor bilmiyorum ama bireysel yeteneklere bakılarak oy verilse bana göre Messi seçilmeli. Çünkü bireysel olarak Messi gibisi yok.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler