Dünya Haberleri

DÜNYA

  Delil topladı 6 yıl sonra dava açtırdı

  Hürriyet Haber
  10 Ekim 2007 - 00:00Son Güncelleme : 09 Ekim 2007 - 23:24

  İngiltere’de altı yıl önce intihar ettiği söylenen yargıcın dosyası, sevgilisinin topladığı delillerle yeniden açıldı. Sigortadan 1 milyon sterlin alan eş bir anda şüpheli oldu.

  SOMERSET’te 2001’de yargıç Andrew Chubb (58), 34 yıllık karısından boşanmak istediğini açıkladıktan kısa süre sonra çiftliğinde yanarak öldü. Olay kayıtlara intihar olarak geçti ve yargıcın karısı Jennifer (60) sigortadan aldığı 1 milyon sterlinle Avustralya’ya yerleşti. Ancak yargıcın sevgilisi Kerry Sparrow (38) şüphelenerek delil toplayıp davayı tekrar açtı.

  Çamaşır topluyordu

  Sevgiliye göre, Jennifer Chubb, kendisinden boşanmak isteyen kocasını öldürüp olaya kaza süsü verdi. Tanıklar, yargıç yanarken eşinin bahçedeki çamaşırları kurtarma derdinde olduğunu söyledi. Halen Avustralya’da yaşayan Jennifer Chubb, bir anda şüpheli durumuna düştü. İngiliz kamuoyunun yakından izlediği dava devam ediyor.

  YARGICIN SEVGİLİSİ PES ETMEDİ

  Yangından sonra tutuklanıp serbest kalan ve aldığı sigorta parasıyla Avustralya’da yeni bir hayata başlayan Jennifer Chubb iddiaları kabul etmeyerek dönmeye yanaşmıyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı