« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Delgado'nun sözleşmesi donduruldu

Beşiktaş Kulübü, geçtiğimiz sezonun ardından ameliyat olan ve sözleşmesinin askıya alınması gündeme gelen Matias Delgado ile anlaşmaya vardı.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Siyah-Beyazlı kulüp, Arjantinli oyuncunun babası ve aynı zamanda menajerliğini yürüten Eduardo Delgado ile bu hafta başından bu yana yaptığı son görüşmelerde Delgado'nun sözleşmesini ilk aşamada altı aylığına dondurmak için anlaşmaya vardı. İki tarafın maddi konularda uzlaştığı ve Delgado'nun önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek bu konu ile ilgili anlaşmaya imza atması bekleniyor.

BEŞİKTAŞ'IN KADROSUNA KATMAK İSTEDİĞİ ADAYLAR ARASINDA ÖNE ÇIKAN İSİM RODRIGO TABATA

Öte yandan Beşiktaş Kulübü 1 Eylül Salı günü sona erecek olan transfer dönemi öncesi kadrosuna yeni bir yabancı oyuncu katacak. Siyah Beyazlı Kulübün Başkanı Yıldırım Demirören'in yeni yapılacak yabancı oyuncu transferinde yeniden görüşmeler yapacağı öğrenilirken, Beşiktaş'ın listesindeki ilk ismin Gaziantepspor forması giyen Rodrigo Tabata olduğu öğrenildi. Bu futbolcu için görüşmelere başlanılacağı öğrenilirken, Chelsea forması giyen Deco, Rosenborg'da oynayan Marek Sapara, Tottenham Hotspur forması giyen Giovani Dos Santos ve Real Madrid'den ayrılacak olan Rafael Van Der Vaart'ın listedeki diğer isimler olduğu öğrenildi.

 

 

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.