« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Deivid'den Zico açıklaması

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Deivid, Brezilya basınına verdiği bir röportajda eski teknik direktör Zico'yu özlediklerini söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Brezilyalı Globoesporte gazetesine ülkenin en önemli derbilerinden biri olan Santos-Corinthians maçı öncesi açıklamalarda bulunan Deivid, Artur Zico'nun Fenerbahçe'de önemli izler bıraktığını, ekip olarak Brezilyalı çalıştırıcıyı özlediklerini söyledi.

Fenerbahçe'deki durumu ve Zico ile görüşleri sorulan Brezilyalı oyuncu, "Türkiye liginde ekip olarak şampiyon olmamız artık çok zor. Hedefimiz Beşiktaş'la oynayacağımız Türkiye Kupası'nı kazanmak. Fenerbahçe'de çok mutluyum. Ekibimle sözleşmemi yeniledim. Amacım sözleşme bitiş tarihim olan 2012'ye kadar burada kalıp, oynamaya devam etmek. Umarım en azından bu sezon Türkiye Kupası'nı alırız" dedi.

Deivid, Zico konusundaki soruyu ise, "Onun ekipten ayrılmasına çok üzülmüştük, Zico Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline taşımış tek hoca. Şüphesiz Fenerbahçe'de çok büyük izler bıraktı. Onu özlüyoruz" açıklamasında bulundu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz