Gündem Haberleri

  Dehşet evinde kaderine terk edildi

  Seyit ERÇİÇEK/İSTANBUL
  02.08.2012 - 15:45 | Son Güncelleme:

  Fatih’teki evlerinde 7 yıl önce hayatını kaybeden annesi Emine Öncel’in cesedini 7 yıl boyunca kanepede bekleten Nazan Öncel’e müşahede altında tutulması için gönderildiği Adli Tıp Kurumu iş yoğunluğu nedeniyle, Ocak ayına gün verdi. Akli dengesinin yerinde olup olmadığı henüz tespit edilemeyen Nazan Öncel, Fatih’teki evine geri getirildi. Annesinin cesediyle 7 yıl yaşayan kadının evinin elektriği, kapısı, eşyası yok. Uzmanlara göre intihar riski bulunan kadın kimseyle konuşmuyor, kapıyı kimseye açmıyor. Öncel'in evinde bulunan ve annesi Emine Öncel'le çekilmiş fotoğrafları da dikkat çekti.

  Evine getirildiğinden bu yana Nazan Öncel kapıyı kimseye açmazken, polis sürekli evin önünden geçerek sokağı kontrol ediyor. Molla Gürani Mahallesi sakinleri ise tedirgin. Mahalle’nin sucusu Cihat Atak (45) "Devlet bu kadına sahip çıksın. Zaten kimsesi yok" dedi.       

  Dehşet evinde kaderine terk edildi DEHŞET EVİNDEN ÇIKAN FOTOĞRAFLAR

  KOMŞULAR ŞOKE OLDU / FOTO GALERİ

  Fatih’te 7 yıl önce ölen annesinin cesedini evin salonunda bulunan kanepede 7 yıl saklayan Nazan Öncel önceki gün evine geri getirildi. Akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu’na götürülen Nazan Öncel iş yoğunluğu nedeniyle muayene olamadığı. Adli Tıp Kurumu Nazan Öncel için Ocak ayına gün verirken, Nazan Öncel dehşet evinde kalmaya devam ediyor.

  İŞTE O DEHŞET EVİ - WEB TV

  İŞTE O DEHŞET EVİNİN İÇİNDEN YAYINLAYABİLDİĞİMİZ FOTOĞRAFLAR

  MAHALLELİ TEDİRGİN

  Annesinin cesedi evdeyken apartmanın önüne gelerek sigara içen ve çevresine "Annem evde rahatsız olduğu için sigarayı dışarıda içiyorum" diyen Nazan Öncel, komşularla haberleşmekten kaçınıyor. Kapıya gelenlere içeriden ses vermeyen Nazan Öncel’in durumundan mahalleli tedirgin. Olayın şokunu hala üzerinden atamayan mahalle sakinleri basında yer alan haberleri okuduktan sonra evin önünden geçerken birbirlerine Nazan Öncel’in bulunduğu evi göstererek konuşuyor.

  Mahalle’de su bayisi bulunan Cihat Atak "Herkesi tanırım, birçok defa da Nazan hanımların apartmana su götürdüm. Hiç koku duymadım" dedi. Nazan Öncel’in 2 günde bir bakkala giderek 7 ekmek aldığını söyleyen Cihat Atak "Geri getirmişler. Böyle olmaz ki. Bu kadına yazık, belli ki zaten hasta. Evde ne elektrik var ne su var. Geceleri ne yapıyor kimse bilmiyor" dedi. Nazan Öncel’in kimseyle görüşmediğini söyleyen Cihat Atak "Evde mi sağ mı onu da bilmiyoruz. Yetkililer gelip bakmalı, sahip çıkmalı. Gerekirse bakım evine götürsünler. İnsanlar da tedirgin" dedi. Mahallede 2004 yılından beri oturan Nuri Emil (47) "Bu kadını bu halde eve geri getirmişler. Hiç evden dışarı çıkmadı. Yetkililer sahip çıkmalı. İnsanlar hala olayın şokunu üzerinden atamadı" diye konuştu.

  Dehşet evinde kaderine terk edildi NAZAN ÖNCEL’DEN İSİM BENZERLİĞİ AÇIKLAMASI

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı