« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Değişiklikler bizi ilgilendirmez

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ralf Zumdick, yarın karşılaşacakları Ankaragücü'nde Ümit Özat'ın görevini bırakmasının kendilerini ilgilendirmediğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ralf Zumdick, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında yarın 2 takım için de zor bir maç olacağını belirterek, “Teknik direktör Ümit Özat'ın görevinden ayrılması bizi ilgilendirmez. Bu Ankaragücü'nün problemi” dedi.

Ankaragücü'nün kadrosunda “kişilikli” ve mücadeleci futbolcuların olduğunu vurgulayan Zumdick, “Bu futbolcular sahaya çıkıp görevlerini yaparlar. Biz de çıkıp işimizi yapmaya çalışacağız. Hafif sakatlıkları bulunan oyuncularımız var. Harbuzi, Jedinak ve Mehmet Akgün ufak problemler yaşıyorlar. Umarım yarın bizimle olabilirler” diye konuştu.

Yaşanılan sakatlıklar ve transferlerin takıma geç katılması nedeniyle takıma oynatmak istediği sistemi henüz tam olarak oturtamadığını da ifade eden Alman teknik adam, öncelikli hedefinin Gençlerbirliği'ni tehlikeli bölgeden uzaklaştırmak olduğunu ve bu hedef için çalıştıklarını kaydederek, sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler