« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Değişiklik ne getirir

Trabzonspor’un ve milli takımızın unutulmaz isimlerinden Hami Mandıralı, “Trabzonspor’da teknik direktör değişikliğinin doğru bir karar olup, olmadığı tartışılır” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ümit Milli Takım teknik direktörlüğünü yapan Mandıralı, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada  “Teknik direktörün değişmesi ne kadar doğru. Böyle bir değişiklik Trabzonspor’a ne kazandırır, bunu da konuşmak, tartışmak gerekir. Sonuçta hep kan kaybeden Trabzonspor oluyor. İnsanlar kişiler, bir şekilde hayatlarını devam ettiriyorlar bu yara Trabzonspor’a çok şey kaybettiriyor” şeklinde konuştu.

Hami Mandıralı:
Huzursuzluk, bocalama, başarısızlık, belirsizlik ve en önemlisi camiada beklenti var, bu nedenlerle bir an önce teknik direktör konusunun çözülmesi gerekiyor.
Ben sadece Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum, bu doğrultuda değerlendirme yapabilirim. En başta Trabzonspor’a faydalı olabilecek yabancı oyuncular alınamadı. En büyük sıkıntı buradaydı. Gelen teknik direktör de oyuncuları tanımıyordu. Uyum süreci uzun sürdü. Yattara konusu çok önemli. Herkes onun oyunundan zevk alıyordu, ancak baktığımızda oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarından az… Sağlıklı bir kadro yapısı da bulunmuyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler